Apie mus

Mes esame VšĮ „Vyšnių sodas“ – sparčiai auganti, veržli ir inovatyvi, drąsi ir kūrybiška, siekianti lyderiauti beglobių gyvūnų gerovės ir globos organizacija.

VšĮ „Vyšnių sodas“ VILA – išskirtinis ir pirmasis Lietuvoje kačių SOCIALIZACIJOS centras. Mes teikiame pagalbą sunkias fizines ir psichologines traumas patyrusioms katėms:

   • suteikiame būtinąją veterinarinę pagalbą;
   • fiziškai ir psichologiškai reabilituojame;
   • surandame joms naujus namus.

Viloje šias traumas patyrę gyvūnai turi galimybę laisvai judėti ir reabilituotis erdviose patalpose, kuriose su jomis dirba savanoriai taikydami inovatyvias ir saugias socializacijos ir reabilitacijos metodikas.

Mūsų organizacija aktyviai bendradarbiauja su miestų bei seniūnijų atstovais sprendžiant beglobių gyvūnų dauginimosi problemas, siūlo ir taiko humaniškus bei inovatyvius šios problemos sprendimo būdus, turi pakankamus žmogiškuosius ir technologinius resursus numatytų gerovės programų įgyvendinimui. Mes nuolatos rūpinamės gyvūnų teisių saugojimu ir aukštų standartų gyvūnų gerovės sistemos kūrimu Lietuvoje, aktyviai dalyvaujame švietimo procesuose, įvairiuose renginiuose bei patys juos organizuojame.

Organizacijos misija – mes kiekvienu savo darbu kuriame tvarų ir pagarbų visuomenės požiūrį į sudėtingą ir daug atsidavimo reikalaujančią savanorių veiklą bei savanorystės vaidmenį visuomenėje šviesdami, konsultuodami bei informuodami žmones apie beglobių gyvūnų problemas, jų populiacijos kontrolę ir maksimaliai įmanomais būdais sprendžiame beglobių gyvūnų fizinės bei psichinės gerovės ir sveikatos problemas.

 Organizacijos vizija – mes kasdien ir kantriai siekiame būti lyderiaujanti, veržli, inovatyvi, drąsi ir kūrybiška gyvūnų globos organizacija Lietuvoje, nustatanti ir išlaikanti aukščiausius gyvūnų gerovės standartus.

Organizacijos vertybės:

   • gyvūnų gerovės užtikrinimas
   • darbas kartu
   • žodžio laikymasis
   • pagarba vienas kitam
   • nuoseklus tikslų siekimas

Vykdydami veiklą mes remiamės skaidrumo, humaniškumo ir teisingumo principais, aktyviai stebime bei analizuojame pažangias pasaulines gyvūnų gerovės iniciatyvas, kurias stengiamės maksimaliai diegti Lietuvoje, kuriant itin aukštų standartų gyvūnų gerovės sistemą mūsų šalyje. Nors šiuo metu dirbame tik su katėmis, tačiau pasisakome už visų gyvūnų gerovę ir apsaugą.

Mūsų vizija

Mes kasdien ir kantriai siekiame būti lyderiaujanti, veržli, inovatyvi, drąsi ir kūrybiška gyvūnų globos organizacija Lietuvoje, nustatanti ir išlaikanti aukščiausius gyvūnų gerovės standartus.

Mūsų misija

Mes kiekvienu savo darbu kuriame tvarų ir pagarbų visuomenės požiūrį į sudėtingą ir daug atsidavimo reikalaujančią savanorių veiklą bei savanorystės vaidmenį visuomenėje šviesdami, konsultuodami bei informuodami žmones apie beglobių gyvūnų problemas, jų populiacijos kontrolę ir maksimaliai įmanomais būdais sprendžiame beglobių gyvūnų fizinės bei psichinės gerovės ir sveikatos problemas.