Prekybos slėnis ,,Nørdika” savo 2-ąjį gimtadienį kvietė švęsti prasmingai

Prekybos slėnis ,,Nørdika” savo 2-ąjį gimtadienį kvietė švęsti prasmingai

Spalio 14 d. net dvi dienas savo 2-ąjį gimtadienį šventęs Nørdika prekybos slėnis kvietė visus švęsti prasmingai. Šventinį savaitgalį buvo organizuojama akcija „Švęskime darydami gera“, kuri buvo skirta beglobiams gyvūnams paremti. Prekybos slėnio NORDIKA 2-ojo gimtadienio šventėje žmonės buvo kviečiami prisidėti prie pirmojo Lietuvoje GERUMO TORTO statymo ypatingai sunkiai sergantiems gyvūnams, kuriems likimas nepagailėjo išbandymų, kuriems naujas gyvenimas kuriamas gelbėjant jų gyvybes. Prie ypatingojo torto statymo galėjo prisijungti kiekvienas norintis, atnešęs  skardinę geros kokybės maistelio ligoniukams (iki 200 g.). Taip pat viso renginio metu prie PetCity buvo galima paaukoti maisto, žaisliukų, guoliukų ar skanėstų.

VšĮ ,,Vyšnių sodo’’ savanoriai prekybos slėnyje su lankytojais diskutavo apie beglobių gyvūnų situaciją Lietuvoje, jų priežiūrą ir ką būtų galima padaryti, kad kiekvienas keturkojis turėtų mylinčius šeimininkus. Taip pat savanoriai susidomėjusiems pasakojo apie visus jų viloje gyvenančius kačiukus, kvietė dalyvauti smagioje loterijoje ir vaišino skanumynais atsidėkodami už nuolatinę pagalbą bei palaikymą gelbėjant beglobius gyvūnus. Patiems smalsiausiems buvo pasakojama, kaip gaudomos laukinės katytės ir net netgi mokoma naudotis tikra kačių gaudykle.

Pabendrauti kvietė ir vilos katyčių auklytė Judrė, šuniukas, kuris padeda savanoriams socializuoti bailias ir nepasitikinčias savimi katytes.

Gerumo akcijos metu NØRDIKA, PetCity ir PetCity klinika padovanojo net 500 vienetų skardinių kokybiško Hill’s Pet Nutrition ėdalo VšĮ „Vyšnių sodas“ ligoniukams. Visų žmonių gerumo dėka per dvi dienas tortas augo ir didėjo, o sergančių kačių gydymo sąskaitą papildė 170 eurų, dar dvigubai daugiau buvo suaukota į aukų dėžutes.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider