NAUJIENOS apie vakar gaudytą LAPIUKĄ: IŠSEKUSIAM lapiukui atlikti KRAUJO TYRIMAI

NAUJIENOS apie vakar gaudytą LAPIUKĄ: IŠSEKUSIAM lapiukui atlikti KRAUJO TYRIMAI

Prašome finansinės pagalbos lapiuko gydymui 🙁

Lapiuko istorija ir gaudymas: https://www.facebook.com/vsivysniusodas/posts/1717085281714633

Vakar, gavę pagalbos prašymą iš neabejingų žmonių, vykome ieškoti LAPIUKO, kuriuo Graičiūnų gatvės fabriko darbuotojai rūpinosi ir maitino. Jie pastebėjo, kad per pastarąsias dvi savaites lapiukas labai SULYSO, atrodo nusilpęs, eidamas labai SVIRDULIUOJA į šonus. Pastatę gaudyklę šalia miško, iš kurio lapiukas ateina, netrukome jo rasti viduje. Vargšiukas labai kūdas, jo kailiukas nušiuręs, murzinas… 🙁 Nieko nelaukdami, nuvežėme lapiuką į kliniką, kur jį atidavėme į profesionalių veterinarų rankas.

Veterinarai lapiukui lūžų neapčiuopė, pasiutligės požymių taip pat NERASTA. Lapiukas labai silpnas, jis nė iš tolo neprimena sveiko lapino.. 🙁 Jo organizmas labai išsekęs… Lapiukui buvo atlikti KRAUJO TYRIMAI, vis dar laukiame rezultatų, po kurių bus aišku, koks gydymas jo laukia.

Labai prašome finansinės pagalbos lapiuko tyrimams ir gydymui, kuris neabejotinai bus reikalingas, kad atstatytume vargšo gyvūno organizmą… Jei tik pavyks lapiuką pagydyti, paleisime jį atgal į mišką, kur juo rūpinasi žmonės..

 

 

 

 

VšĮ „Vyšnių sodas“
Įmonės kodas 302488918
Sąskaitos nr. LT197044060007446446 (AB SEB bankas)
SWIFT kodas CBVILT2X (aukojantiems iš užsienio)
Pavedimo paskirtis: Lapiuko gydymui
Paypal: vsi.vysniusodas@gmail.com
Paysera: LT423500010002663964

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider