Nepilnamečiai PAVOGĖ daugiau, nei 200 EUR iš BEGLOBIŲ GYVŪNŲ, kuriems finansinė pagalba buvo būtina tam, kad IŠGYVENTŲ!

Nepilnamečiai PAVOGĖ daugiau, nei 200 EUR iš BEGLOBIŲ GYVŪNŲ, kuriems finansinė pagalba buvo būtina tam, kad IŠGYVENTŲ!

Šie pinigai buvo skirti dviems operacijoms, dabar gyvūnai liko be galimybės gauti veterinarinę pagalbą 🙁

Esame ne tiek pikti, kiek pasišlykštėję tokiu elgesiu, juk tai – JAUNI ŽMONĖS, tie, kurie TURĖTŲ teikti viltingą džiaugsmą žvelgiant į Lietuvos ateitį. Mergina ir vaikinas, greičiausiai nepilnamečiai, jau lankėsi kitoje veterinarijos gydykloje iš kurios bandė pavogti kitos gyvūnų globos organizacijos AUKŲ DĖŽUTĘ su gerų žmonių suaukotais pinigais. Iš ten pasprukti jiems pavyko, tačiau tai jų nesustabdė.

Atvykę į veterinarijos kliniką, kur stovėjo beveik pilna VšĮ “Vyšnių sodo” aukų dėžutė, jie įvykdė savo planą pasipelnyti iš beglobių gyvūnų skausmo. Jauna mergina atitraukė administratorės dėmesį, susižvalgė su savo bendrininku ir šis KUO RAMIAUSIAI paėmęs aukų dėžutę su daugiau, nei 200 EUR išėjo.

KODĖL?! Juk tai – ne narkomanai ar alkoholikai, o jauni, gražūs ir sveiki žmonės. KAM reikėjo nuskriaustiems gyvūnams skirtų pinigų? Pasipuikuoti prieš draugus? Nusipirkti kokį elektronikos stebuklą? Šio mėnesio gale turėjome vykti į kliniką ir parodyti jums gražų reportažą, padėkoti visiems, kurie taip dosniai aukojo ir prisidėjo prie gražių darbų, skyrė savo gerumą ir pagalbą tiems, kurie kenčia, laukia operacijų, brangių tyrimų ir paskutinės vilties išgyventi. Tiems, kurie be gerų žmonių pagalbos mirtų kančiose ir užmarštyje.

ŠIE PAAUGLIAI ATĖMĖ DAUG DAUGIAU, NEI PINIGUS.
Jie atėmė tikėjimą, viltį ir galimybę pasveikti. Pripildė mūsų širdis tokio nemalonaus jausmo, kuris verčia nuleisti drebančias rankas. Nejaugi jų širdyse nelikę nieko švento?… Apmaudu. Skaudu. Šlykštu.

Mums gėda, prieš žmones, kurie pinigėlius aukojo, gėda, kad net nepagalvojome, kad kažkam kils ranka juos PAVOGTI. Nuostolis yra skausmingas visomis prasmėmis, jeigu atsiras žmonių, galinčių padėti padengti bent mažą dalelę prarastų lėšų, būsime nuoširdžiai dėkingi, nes jau nebežinome, ką daryti su ligoniukais, laukiančiais suplanuotų tyrimų ir operacijų… 🙁

 

 

 

VšĮ „Vyšnių sodas“
Įmonės kodas 302488918
Sąskaitos nr. LT197044060007446446 (AB SEB bankas)
SWIFT kodas CBVILT2X (aukojantiems iš užsienio)
Pavedimo paskirtis: Laukiantiems operacijų
Paypal: vsi.vysniusodas@gmail.com
Paysera: LT423500010002663964

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider