Prašome pagalbos greitai atkeliausiantiems naujiems kačiukams

Prašome pagalbos greitai atkeliausiantiems naujiems kačiukams

Kaip bebūtų gaila, mūsų viloje nuolat daugėja kačiukų. Šiuo metu iš klinikų į ,,Vyšnių sodas“ vilą ruošiasi atkeliauti net 18 katinėlių. Nors ir padovanojame nemažai kačiukų, tačiau viloje vietos nedaugėja – padovanotų katyčių vietas netrukus užpildo nauji gyventojai.

Šiai dienai pritrūkome GULTUKŲ, į kuriuos taip mėgsta įsisukti vilos senbūviai. Neturime ir atliekamų ŽAISLIUKŲ, paklotėlių ir draskyklių naujiems katinėliams, kurie naujoje vietoje bus nedrąsūs… 🙁 LABAI PRAŠOME VISŲ, galinčių ir norinčių prisidėti prie beglobių katyčių gyvenimo sąlygų gerinimo, pagalbos šiais daiktais, taip pat maistu, palutėmis ir kraiku, kurių trūksta nuolat. Labai norime ir stengiamės, kad naujiems katinėliams atvykus į vilą, čia jiems nieko netrūktų ir jie galėtų pradėti mokytis gyventi visavertį gyvenimą, laukdami naujų namų.

Mielai priimsime bet kokią pagalbą iš kiekvieno, norinčio prisidėti prie kačiukų gerovės. Daiktai nebūtinai turi būti nauji – galbūt savo namuose rasite nebenaudojamų gultukų ar žaisliukų, kuriais dar tikrai pasidžiaugtų mūsų vilos katinėliai. 🙂 

 

VšĮ „Vyšnių sodas“
Įmonės kodas 302488918
Sąskaitos nr. LT197044060007446446 (AB SEB bankas)
SWIFT kodas CBVILT2X (aukojantiems iš užsienio)
Pavedimo paskirtis: Būtiniausiems daiktams
Paypal:
vsi.vysniusodas@gmail.com
Paysera: LT423500010002663964 

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider